ART / Lithographs / Litograph in colors 13272488
nr 1327 2488
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Ola Billgren (1940-2001), Sweden. Interiörbild med liggande man. Signerad Ola Billgren Louis Womack -70, numbered 23/90. Unframed. Sheet: 45x62 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Interiörbild med liggande man. Signerad Ola Billgren Louis Womack -70, numrerad 23/90. Oramat löst blad. Bladets mått: 45x62 cm
Ola Billgren, Swedish painter, born 1940, dead 2001.
2000
SEK 2000
Monday May 18 2020
at 18:11:17
1.500 kr
1.900 kr
1.700 kr
1.800 kr (Robot)
1.900 kr
1.900 kr (Robot)